Έχετε εγγραφεί με επιτυχία
Παρακαλώ ακολουθήστε τον σύνδεσμο που εστάλη στο
 - Sputnik Ελλάδα, 1920
Αθλητικά
Αθλητικές ειδήσεις για ποδόσφαιρο, μπάσκετ και όλα τα σπορ. Οι κορυφαίες ελληνικές και διεθνείς αθλητικές στιγμές με επικαιρότητα και σχολιασμό.

Europa League: Οι «τελικοί» πρόκρισης και το τηλεοπτικό πρόγραμμα

© Φωτογραφία : AFP/VALERY HACHEΣτιγμιότυπο από την κλήρωση του Europa League
Στιγμιότυπο από την κλήρωση του Europa League - Sputnik Ελλάδα, 1920, 25.11.2021
Βρείτε μας
H 5η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Europa League διεξάγεται σήμερα.
Το πρόγραμμα της Πέμπτης (25/11) περιλαμβάνει πολλά ενδιαφέροντα παιχνίδια που αναμένεται να κρίνουν προκρίσεις. Το ελληνικό ενδιαφέρον στο Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε.
Ο Ολυμπιακός για την 5η αγωνιστική των ομίλων του UEFA Europa League υποδέχεται στο «Γ. Καραϊσκάκης» τη Φενέρμπαχτσε, αλλά δεν είναι ο μόνος... τελικός πρόκρισης.
ΠΑΟΚ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Μίτριτσα - Sputnik Ελλάδα, 1920, 25.11.2021
Αθλητικά
Σλόβαν Μπρατισλάβας - ΠΑΟΚ: Ποιο κανάλι και τι ώρα δείχνει το ματς του Europa Conference League

Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα και τις βαθμολογίες

Τετάρτη 24/11
Σπαρτάκ Μόσχας - Νάπολι 2-1
Πέμπτη 25/11
19:45 Γαλατασαράι - Μαρσέιγ (COSMOTE SPORT 4 HD)
19:45 Ερυθρός Αστέρας - Λουντογκόρετς
19:45 Λοκομοτίβ Μόσχας - Λάτσιο
19:45 Μίντιλαντ - Μπράγκα
19:45 Λεβερκούζεν - Σέλτικ (COSMOTE SPORT 5 HD)
19:45 Μπέτις - Φερεντσβάρος
19:45 Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Γκενκ
19:45 Ραπίντ Βιέννης - Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT 7 HD)
22:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αντβέρπ (COSMOTE SPORT 4 HD)
22:00 Λέστερ - Λέγκια Βαρσοβίας (COSMOTE SPORT 5 HD)
22:00 Μονακό - Ρεάλ Σοσιεδάδ (COSMOTE SPORT 7 HD)
22:00 Μπρόντμπι - Λιόν
22:00 Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε (COSMOTE SPORT 2 HD)
22:00 Ρέιντζερς - Σπάρτα Πράγας (COSMOTE SPORT 8 HD)
Ο Καρίμ Μπενζεμά πανηγυρίζει το γκολ στο ματς Ρεάλ - Ουέσκα 3-2 - Sputnik Ελλάδα, 1920, 24.11.2021
Αθλητικά
Σκάνδαλο sex tape: Ένοχος ο Μπενζεμά για τον εκβιασμό σε άσο του Ολυμπιακού

Οι βαθμολογίες

1ος όμιλος

1.
Λιόν 12
2.
Σπάρτα Πράγας 4
3.
Ρέιντζερς 4
4.
Μπρόντμπι 2

2ος όμιλος

1.
Μονακό 8
2.
Ρεάλ Σοσιεδάδ 6
3.
Αϊντχόφεν 5
4.
Στουρμ Γκρατς 1

3ος όμιλος

1.
Σπαρτάκ Μόσχας 8
2.
Νάπολι 6
3.
Λέγκια Βαρσοβίας 6
4.
Λέστερ 5

4ος όμιλος

1.
Άιντραχτ 10
2.
Ολυμπιακός 6
3.
Φενέρμπαχτσε 5
4.
Αντβέρπ 1

5ος όμιλος

1.
Γαλατασαράι 8
2.
Λάτσιο 5
3.
Μαρσέιγ 4
4.
Λοκομοτίβ Μόσχας 2

6ος όμιλος

1.
Μπράγκα 9
2.
Ερυθρός Αστέρας 7
3.
Μίντιλαντ 5
4.
Λουντογκόρετς 1

7ος όμιλος

1.
Λεβερκούζεν 10
2.
Μπέτις 7
3.
Σέλτικ 6
4.
Φερεντσβάρος 0

8ος όμιλος

1.
Γουέστ Χαμ 10
2.
Ντιναμό Ζάγκρεμπ 6
3.
Γκενκ 4
4.
Ραπίντ Βιέννης 3.
Ροή ειδήσεων
0
Πρόσφατα πρώταΠαλαιότερα πρώτα
loader
Για τη συμμετοχή στη συνομιλία,
συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
loader
Συνομιλίες
Заголовок открываемого материала