Βόλος - Παναθηναϊκός: Ποιο κανάλι και τι ώρα δείχνει το παιχνίδι του Κυπέλλου Ελλάδας

© Φωτογραφία : Intime Sports / ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣΧουανκάρ Νίνης στο Παναθηναϊκός Βόλος
Χουανκάρ Νίνης στο Παναθηναϊκός Βόλος - Sputnik Ελλάδα, 1920, 23.12.2021
Σπουδαίο ματς στη Μαγνησία με την πρόκριση να είναι ανοιχτή.
Ο Βόλος ΝΠΣ υποδέχεται στο Πανθεσσαλικό τον Παναθηναϊκό στον επαναληπτικό για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. Τι ώρα είναι ο αγώνας σήμερα και ποιο κανάλι έχει την τηλεοπτική μετάδοση.
Οι δύο ομάδες ρίχνονται στη μάχη για την πρόκριση στους «8» με τους πράσινους να έχει το προβάδισμα μετά τη νίκη με 2-1 στον πρώτο αγώνα.
Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του α’ ματς ακολουθεί ημίωρη παράταση και, εφόσον χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.
Ο αγώνας Βόλος - Παναθηναϊκός είναι προγραμματισμένος για τις 17:00 και η τηλεοπτική μετάδοση είναι από το κανάλι Cosmote Sport 2.
Euro 2020 μπάλα - Sputnik Ελλάδα, 1920, 22.12.2021
Η απάτη της χρονιάς: Τέσσερις ποδοσφαιριστές έστησαν αγώνα και η ομάδα τους έδιωξε