12:54 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟY 2019
Super League logo

Super League: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ντέρμπι

© Φωτογραφία: Twitter/Super League Greece
AΘΛΗΤΙΚΑ
Λήψη σύντομου url
0 0 0

Η διοργανώτρια αρχή γνωστοποίησε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος από την 21η ως και την 30η αγωνιστική. Στις 17 Μαρτίου το Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός. Στις 5 Μαΐου η λήξη της σεζόν.

Στη δημοσιότητα έδωσε η Super League το πρόγραμμα του πρωταθλήματος από την 21η ως και τη λήξη του πρωταθλήματος, την 30η αγωνιστική.

Όσον αφορά στα ντέρμπι, το πρόγραμμα έχει ως εξής: Στις 17 Φεβρουαρίου θα γίνει το Ολυμπιακός – ΑΕΚ και στις 24 του ίδιου μήνα το ΠΑΟΚ – Άρης. Την Κυριακή 3 Μαρτίου θα διεξαχθεί το ΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚ και το Σάββατο 9 Μαρτίου το ΑΕΚ – Παναθηναϊκός.

Το ντέρμπι των «αιωνίων» μεταξύ Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού ορίστηκε για την Κυριακή 17 Μαρτίου στις 19:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ                             ΩΡΑ        ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ                    ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019     19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019     19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ — ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ NOVA

 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019      15:00     Α.Ε.Λ. — Α.Ο. ΞΑΝΘΗ        AEL FC ARENA   NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ — ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019       18:00     ΑΡΗΣ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ          ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — Α.Ε.Κ.    ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"            NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019       19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — Π.Α.Ο.Κ. "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ          ΕΡΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019       19:30     Ο.Φ.Η. — ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ    NOVA

 

 

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019     16:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ — ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ       ΞΑΝΘΗ ARENA  ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019     17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ — ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "Θ. ΚΟΛΟΤΡΩΝΗΣ"                NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019     19:30     Α.Ε.Κ. — ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ      Ο.Α.Κ.Α.               NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019       15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ — ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ — Α.Ε.Λ.         Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019       19:30     Π.Α.Ο.Κ. — ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ    NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019       17:15     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — Ο.Φ.Η.  ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"            NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ — ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ               ΕΡΤ

 

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

 ΗΜ/ΝΙΑ              ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019     17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ — ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019     19:00     ΑΡΗΣ — Α.Ε.Κ.      ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019     19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ — Α.Ο. ΞΑΝΘΗ      ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"      NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019       15:00     Ο.Φ.Η. — Α.Ε.Λ.   ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ    NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019       16:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ      "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ                ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — Π.Α.Ο.Κ.         Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019       19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ — ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ      ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"           NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 04/03/2019       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ      ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ      ΕΡΤ

 

 

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019     16:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ — ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ            ΞΑΝΘΗ ARENA  ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019     17:15     Α.Ε.Λ. — ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    AEL FC ARENA   NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019     19:30     Α.Ε.Κ. — ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ              Ο.Α.Κ.Α.               NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019       16:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — Ο.Φ.Η.    "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ          ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019       17:15     Π.Α.Ο.Κ. — ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ             ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ           NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ — ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ       Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — ΑΡΗΣ *  ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"            NOVA

 ΔΕΥΤΕΡΑ 11/03/2019     19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ               ΕΡΤ

* ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σε περίπτωση που η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ προκριθεί στην επόμενη φάση του EUROPA LEAGUE (φάση των 16), ο αγώνας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — ΑΡΗΣ ενδέχεται να διεξαχθεί τη Δευτέρα 11.03.2019, με παράλληλη κάλυψη των τηλεοπτικών ζωνών της Κυριακής 10.03.2019.

 

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019     17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ — ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"           NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019     19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ — Π.Α.Ο.Κ.            ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ               ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019     19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ — Α.Ε.Λ.   ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"      NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019       15:00     Ο.Φ.Η. — ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ    NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019       16:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ — Α.Ε.Κ.   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ              Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019       19:30     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ — Α.Ο. ΞΑΝΘΗ            ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.                NOVA

 ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019     19:00     ΑΡΗΣ — ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ       ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

 

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019     17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ — ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019     19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ                ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019     19:30     Α.Ε.Λ. — ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ         AEL FC ARENA   NOVA

 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019      16:00     ΑΡΗΣ — Ο.Φ.Η.    ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019       17:15     Α.Ε.Κ. — ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.               NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019       19:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ — Π.Α.Ο.Κ.   ΞΑΝΘΗ ARENA  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"                NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 01/04/2019       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  ΕΡΤ

 

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019     17:15     Ο.Φ.Η. — ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ    NOVA

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019     19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019     19:30     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ — Α.Ε.Λ.        ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.           NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019       16:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ — Α.Ε.Κ.        ΞΑΝΘΗ ARENA  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019       17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ — ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ        ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"           NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ — ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019       19:30     Π.Α.Ο.Κ. — ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ    NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/04/2019       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ — ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ      ΕΡΤ

 

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     Α.Ε.Λ. — Π.Α.Ο.Κ.               AEL FC ARENA   NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ   ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ        ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΑΡΗΣ — ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ   ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ — Α.Ε.Κ.         Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ — Α.Ο. ΞΑΝΘΗ        ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — Ο.Φ.Η.             Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019       19:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ — ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ       ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"              NOVA

 

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     Α.Ε.Κ. — Α.Ε.Λ.     Ο.Α.Κ.Α.               NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ — ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ         ΞΑΝΘΗ ARENA  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ — ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ      ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ — ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ         Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     Ο.Φ.Η. — ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ       ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     Π.Α.Ο.Κ. — ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ               ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ                NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ — ΑΡΗΣ   ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019       19:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ — ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ       ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.                NOVA

 

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

                                                                 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ       ΑΓΩΝΑΣ               ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ       ΠΑΡΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     Α.Ε.Λ. — ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    AEL FC ARENA   NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ — ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ          "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ                ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΑΡΗΣ — Α.Ο. ΞΑΝΘΗ         ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ — ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"           NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ — Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ — Α.Ε.Κ.    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ — ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ           Ο.Α.Κ.Α.               ΕΡΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019       19:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ — Π.Α.Ο.Κ.              ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"      NOVA

 

 


Σχετικά:

Super League: Τα ρεκόρ, οι συμπτώσεις και τα στατιστικά της 18ης αγωνιστικής
Η Super League κάνει του… κεφαλιού της
Super League: Ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής
Tags:
ντέρμπι, Πρόγραμμα, Super League, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός
ΠΡΟΤΥΠΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣΣΥΖΗΤΗΣΗ
ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΜΕΣΩ FACEBOOKΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΜΕΣΩ SPUTNIK