Φάση από το ματς Σλόβαν Μπρατισλάβας  - ΠΑΟΚ 1-0

Βίντεο: Τα στιγμιότυπα του Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ 1-0

© Φωτογραφία : Intime sports/Giannis Papanikos
0 0 0

Δείτε τις καλύτερες στιγμές αλλά και το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης από την ήττα του Δικεφάλου στη Σλοβακία στις καθυστερήσεις για τα πλέι οφ του Europa League.

Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε με 1-0 στην Μπρατισλάβα από την γηπεδούχο Σλόβαν με γκολ που σημειώθηκε στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Αμπένα για τον πρώτο αγώνα των πλέι οφ για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League και πλέον πάει για την ανατροπή στη Θεσσαλονίκη.

Οι νταμπλούχοι δεν κατάφεραν να εκμεταλλευτούν τις ευκαιρίες που έκαναν, είχαν δοκάρι με τον Ζαμπά και στο τέλος πλήρωσαν τα λάθη στην περιοχή και γνώρισαν έτσι την ήττα.

Πήγε στράφι έτσι η πολύ καλή εμφάνιση του Εσίτι, αλλά οι περισσότεροι παίκτες του ΠΑΟΚ δεν βρέθηκαν σε καλό βράδυ, ενώ ιδιαίτερο χρώμα έδωσε η εισβολή μιας ημίγυμνης καλλονής στο ματς.