12:03 02 ΙΟΥΝΙΟY 2020
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ
0 0 0

Η ΑΕΚ δεν τα κατάφερε στη Νέα Σμύρνη απέναντι στον ουραγό Πανιώνιο και έφερε 1-1 στη Νέα Σμύρνη πετυχαίνοντας το γκολ στις καθυστερήσεις με τον Κλωναρίδη.

Ο Πανιώνιος μπήκε πολύ δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και μόλις στο πρώτο λεπτό έχασε την πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο ματς με τον Τσιλούλη και πήρε το προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Ο Τσιλούλης έκανε βαθιά μπαλιά Αραμπούλι, γύρισε στον Εμμανουηλίδη και εκείνος με πλασέ προ κενής εστίας έκανε το 1-0 στις καθυστερήσεις.

Η Ένωση που δεν έπαιξε καλά, πήρε τον βαθμό στο 90+2' με τον Κλωναρίδη να σουτάρει έξω από την περιοχή, την μπάλα να κοντράρει στον Σταυρόπουλο και να καταλήγει στα δίχτυα.

Έτσι, ολοκληρώθηκε η κανονική περίοδος του πρωταθλήματος της Super League 1 και περιμένουμε την έναρξη των πλέι οφ και των πλέι άουτ.