18:03 21 ΜΑΡΤΙΟY 2019
Φωτογραφίες

ΠΑΟΚ - Σπαρτάκ Μόσχας: Ο αγώνας των ανατροπών σε εικόνες

0 20
  • Ο Αμρ Ουάρντα του ΠΑΟΚ και ο Αντρέι Γιεστσένκο της Σπαρτάκ κατά τη διάρκεια του αγώνα των δύο ομάδων.
  • Ο Κουίνσι Πρόμς της Σπαρτάκ κατά τη διάρκεια του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.
  • Ο προπονητής του ΠΑΟΚ Ραζβάν Λουτσέσκου
  • Ο τερματοφύλακας της Σπαρτάκ Αλεξάντερ Μαξιμένκο δέχεται γκολ κατά τη διάρκεια του αγώνα της ομάδας του με τον ΠΑΟΚ στη Θεσσαλονίκη
  • Στιγμιότυπο από τον αγώνα μεταξύ του ΠΑΟΚ και της Σπαρτάκ Μόσχας στη Θεσσαλονίκη
  • Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στον αγώνα της ομάδας τους με τη Σπαρτάκ Μόσχας
  • Ο Χοσέ Άνγκελ Κρέσπο του ΠΑΟΚ και ο Αλεξάντερ Λομοβίτσκι
© Sputnik / Alexander Stupnikov

Η μεγάλη ανατροπή που κατάφερε να επιτύχει ο «Δικέφαλος του Βορρά» κόντρα στη Σπαρτάκ Μόσχας στον χθεσινό τους αγώνα στην Τούμπα αποτυπώνεται στις εικόνες που κατέγραψε o φωτογραφικός φακός.

Η μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ κόντρα στη Σπαρτάκ Μόσχας στον χθεσινό τους αγώνα στην Τούμπα έστειλε τους φίλους του «Δικέφαλου του Βορρά» στα ουράνια, αφού η ομάδα τους κατάφερε την απολύτη ανατροπή στο παιχνίδι.

Ο ΠΑΟΚ βρέθηκε να χάνει με δύο γκολ και κατόρθωσε να γυρίσει το ματς πριν την ολοκλήρωση του ημιχρόνου και να διατηρήσει το 3-2 μέχρι τη λήξη.

Ο αγώνας στην Τούμπα ήταν ο πρώτος του τρίτου προκριματικού γύρου για την πρόκριση στα πλέι-οφ του Champions League.

Οι εικόνες που κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός είναι χαρακτηριστικές.