07:30 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟY 2019
Η γυναίκα εισβολέας στον τελικό του Champions League

Εξήγησε την πράξη του το σέξι μοντέλο που εισέβαλε στον τελικό του Champions League

© AFP 2019 / OSCAR DEL POZO
ΚΟΣΜΟΣ
0 10

Ο τελικός του Τσάμπιονς Λιγκ μεταξύ Λίβερπουλ και Τότεναμ διεκόπη από μια μυστηριώδη γυναίκα που έτρεξε στο γήπεδο στο μέσο του πρώτου ημιχρόνου. Η ίδια εξηγεί το λόγο της πράξης της.

H Κίνσεϊ Γουολάνσκι αποκάλυψε γιατί εισέβαλε στο γήπεδο κατά τη διάρκεια του τελικού του Champions League μεταξύ Λίβερπουλ και Τότεναμ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Αυτή είναι η μυστηριώδης σέξι γυναίκα που εισέβαλε στον τελικό (Φωτογραφίες)

Σύμφωνα με το μοντέλο εξ Αμερικής, τέτοιες ενέργειες βοηθούν ένα άτομο να αισθάνεται ότι ζει πραγματικά.

«Κάνετε τρελά πράγματα, που θα θυμάστε για πάντα» — έγραψε στο προσωπικό προφίλ της στο Instagram.

Υπενθυμίζεται ότι γύρω στο 20ο λεπτό, το ξανθό μοντέλο, φορώντας ολόσωμο μαύρο μαγιό, εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο, με τους σεκιούριτι να απομακρύνουν άμεσα.

View this post on Instagram

I T A L I A 🍝

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on Jul 12, 2018 at 12:42am PDT

Με αμφισβητούμενο πέναλτι του Σαλάχ μόλις στο δεύτερο λεπτό και άλλο ένα από τον σκόρερ των κρίσιμων γκολ, Οριγκί, η Λίβερπουλ νίκησε 2-0 την Τότεναμ και κατέκτησε την κούπα μετά από 14 χρόνια.