Αγώνες και αποτελέσματα
Αναγράφονται οι τοπικές ώρες έναρξης. Καλίνιγκραντ = UTC +2, Σαμάρα = UTC +4, Εκατερίνμπουργκ = UTC +5, Μόσχα και άλλα γήπεδα = UTC +3
1ος Όμιλος
Πολωνία
80
69
1ος Όμιλος
55
70
1ος Όμιλος
87
71
1ος Όμιλος
76
Πολωνία
79
1ος Όμιλος
63
Πολωνία
80
1ος Όμιλος
72
59
1ος Όμιλος
Μόσχα (Λουζνίκι)
Ρωσία
5
Σαουδική Αραβία
0
1ος Όμιλος
Αίγυπτος
0
Ουρουγουάη
1
1ος Όμιλος
Αγία Πετρούπολη
Ρωσία
3
Αίγυπτος
1
1ος Όμιλος
Ουρουγουάη
1
Σαουδική Αραβία
0
1ος Όμιλος
Ουρουγουάη
3
Ρωσία
0
1ος Όμιλος
Βόλγκογκραντ
Σαουδική Αραβία
2
Αίγυπτος
1
2ος Όμιλος
Ρωσία
82
Νιγηρία
77
2ος Όμιλος
Αργεντινή
95
Νότια Κορέα
69
2ος Όμιλος
Νιγηρία
81
Αργεντινή
94
2ος Όμιλος
Νότια Κορέα
73
Ρωσία
87
2ος Όμιλος
Νότια Κορέα
66
Νιγηρία
108
2ος Όμιλος
Ρωσία
61
Αργεντινή
69
2ος Όμιλος
Αγία Πετρούπολη
Μαρόκο
0
Ιράν
1
2ος Όμιλος
Πορτογαλία
3
Ισπανία
3
2ος Όμιλος
Μόσχα (Λουζνίκι)
Πορτογαλία
1
Μαρόκο
0
2ος Όμιλος
Καζάν
Ιράν
0
Ισπανία
1
2ος Όμιλος
Ιράν
1
Πορτογαλία
1
2ος Όμιλος
Ισπανία
2
Μαρόκο
2
3ος Όμιλος
Ιράν
81
83
3ος Όμιλος
Ισπανία
101
Τυνησία
62
3ος Όμιλος
Τυνησία
79
Ιράν
67
3ος Όμιλος
63
Ισπανία
73
3ος Όμιλος
67
Τυνησία
64
3ος Όμιλος
Ισπανία
73
Ιράν
65
3ος Όμιλος
Καζάν
Γαλλία
2
Αυστραλία
1
3ος Όμιλος
Περού
0
Δανία
1
3ος Όμιλος
Δανία
1
Αυστραλία
1
3ος Όμιλος
Γαλλία
1
Περού
0
3ος Όμιλος
Μόσχα (Λουζνίκι)
Δανία
0
Γαλλία
0
3ος Όμιλος
Αυστραλία
0
Περού
2
4ος Όμιλος
59
Σερβία
105
4ος Όμιλος
62
108
4ος Όμιλος
92
61
4ος Όμιλος
Σερβία
126
67
4ος Όμιλος
84
81
4ος Όμιλος
77
Σερβία
92
4ος Όμιλος
Μόσχα (Σπαρτάκ)
Αργεντινή
1
Ισλανδία
1
4ος Όμιλος
Κροατία
2
Νιγηρία
0
4ος Όμιλος
Αργεντινή
0
Κροατία
3
4ος Όμιλος
Βόλγκογκραντ
Νιγηρία
2
Ισλανδία
0
4ος Όμιλος
Ισλανδία
1
Κροατία
2
4ος Όμιλος
Αγία Πετρούπολη
Νιγηρία
1
Αργεντινή
2
5ος Όμιλος
86
Ιαπωνία
67
5ος Όμιλος
67
88
5ος Όμιλος
Ιαπωνία
76
89
5ος Όμιλος
93
92
5ος Όμιλος
76
91
5ος Όμιλος
98
Ιαπωνία
45
5ος Όμιλος
Κόστα Ρίκα
0
Σερβία
1
5ος Όμιλος
Βραζιλία
1
Ελβετία
1
5ος Όμιλος
Αγία Πετρούπολη
Βραζιλία
2
Κόστα Ρίκα
0
5ος Όμιλος
Σερβία
1
Ελβετία
2
5ος Όμιλος
Μόσχα (Σπαρτάκ)
Σερβία
0
Βραζιλία
2
5ος Όμιλος
Ελβετία
2
Κόστα Ρίκα
2
6ος Όμιλος
94
Βραζιλία
102
6ος Όμιλος
85
60
6ος Όμιλος
83
93
6ος Όμιλος
Βραζιλία
79
78
6ος Όμιλος
Βραζιλία
84
73
6ος Όμιλος
103
97
6ος Όμιλος
Μόσχα (Λουζνίκι)
Γερμανία
0
Μεξικό
1
6ος Όμιλος
Σουηδία
1
Νότια Κορέα
0
6ος Όμιλος
Νότια Κορέα
1
Μεξικό
2
6ος Όμιλος
Γερμανία
2
Σουηδία
1
6ος Όμιλος
Καζάν
Νότια Κορέα
2
Γερμανία
0
6ος Όμιλος
Μεξικό
0
Σουηδία
3
7ος Όμιλος
80
76
7ος Όμιλος
Γαλλία
78
Γερμανία
74
7ος Όμιλος
Γερμανία
68
70
7ος Όμιλος
64
Γαλλία
103
7ος Όμιλος
Γερμανία
96
62
7ος Όμιλος
56
Γαλλία
90
7ος Όμιλος
Βέλγιο
3
Παναμάς
0
7ος Όμιλος
Βόλγκογκραντ
Τυνησία
1
Αγγλία
2
7ος Όμιλος
Μόσχα (Σπαρτάκ)
Βέλγιο
5
Τυνησία
2
7ος Όμιλος
Αγγλία
6
Παναμάς
1
7ος Όμιλος
Αγγλία
0
Βέλγιο
1
7ος Όμιλος
Παναμάς
1
Τυνησία
2
8ος Όμιλος
92
Αυστραλία
108
8ος Όμιλος
Σενεγάλη
47
101
8ος Όμιλος
Αυστραλία
81
Σενεγάλη
68
8ος Όμιλος
92
69
8ος Όμιλος
82
Σενεγάλη
60
8ος Όμιλος
82
Αυστραλία
87
8ος Όμιλος
Κολομβία
1
Ιαπωνία
2
8ος Όμιλος
Μόσχα (Σπαρτάκ)
Πολωνία
1
Σενεγάλη
2
8ος Όμιλος
Ιαπωνία
2
Σενεγάλη
2
8ος Όμιλος
Καζάν
Πολωνία
0
Κολομβία
3
8ος Όμιλος
Βόλγκογκραντ
Ιαπωνία
0
Πολωνία
1
8ος Όμιλος
Σενεγάλη
0
Κολομβία
1
  • *Λουζνίκι
  • **Σπαρτάκ
Φάση των «16»ΠροημιτελικάΗμιτελικάΤελικός
30 ΙΟΥΝΙΟΣ 21:00, Σότσι 
Πρώτος 1ου Ομίλου
Δεύτερος 2ου Ομίλου
30 ΙΟΥΝΙΟΣ 17:00, Καζάν 
Πρώτος 3ου Ομίλου
Δεύτερος 4ου Ομίλου
6 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Νίζνι Νόβγκοροντ 
2 ΙΟΥΛΙΟΣ 18:00, Σαμάρα 
Πρώτος 5ου Ομίλου
Δεύτερος 6ου Ομίλου
10 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Αγία Πετρούπολη 
6 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Καζάν 
2 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Ροστόφ επί του Ντον 
Πρώτος 7ου Ομίλου
Δεύτερος 8ου Ομίλου
15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 15:00,  *
1 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Μόσχα *
Πρώτος 2ου Ομίλου
Δεύτερος 1ου Ομίλου
7 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Σότσι 
11 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Μόσχα *
1 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Νίζνι Νόβγκοροντ 
Πρώτος 4ου Ομίλου
Δεύτερος 3ου Ομίλου
Μικρός τελικός
3 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Αγία Πετρούπολη 
Πρώτος 6ου Ομίλου
Δεύτερος 5ου Ομίλου
7 ΙΟΥΛΙΟΣ 18:00, Σαμάρα 
15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 11:00,  
3 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Μόσχα **
Πρώτος 8ου Ομίλου
Δεύτερος 7ου Ομίλου
Φάση των «16»ΠροημιτελικάΗμιτελικάΤελικός
30 ΙΟΥΝΙΟΣ 21:00, Σότσι 
30 ΙΟΥΝΙΟΣ 17:00, Καζάν 
06 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Νίζνι Νόβγκοροντ 
02 ΙΟΥΛΙΟΣ 18:00, Σαμάρα 
10 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Αγία Πετρούπολη 
06 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Καζάν 
02 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Ροστόφ επί του Ντον 
15 ΙΟΥΛΙΟΣ 18:00, Μόσχα *
01 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Μόσχα *
07 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Σότσι 
11 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Μόσχα *
01 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Νίζνι Νόβγκοροντ 
Μικρός τελικός
03 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Αγία Πετρούπολη 
07 ΙΟΥΛΙΟΣ 18:00, Σαμάρα 
14 ΙΟΥΛΙΟΣ 17:00, Αγία Πετρούπολη 
03 ΙΟΥΛΙΟΣ 21:00, Μόσχα **
  • *Λουζνίκι
  • **Σπαρτάκ