Τόνι Κρόος, Γερμανία - Σουηδία 2-1, Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

Δείτε το καλύτερο γκολ του Μουντιάλ σε φοβερές λήψεις

© Sputnik /
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018: ΕΙΔΗΣΕΙΣ
0 0 0

Το γκολ του Τόνι Κρόος στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα της Γερμανίας με τη Σουηδία ήταν ό,τι καλύτερο έχουμε δει μέχρι στιγμής στο Μουντιάλ της Ρωσίας...

Το «Φιστ» του Σότσι ήταν κατάμεστο για το Γερμανία — Σουηδία. Περίμεναν πώς και πώς τον αγώνα Γερμανοί, Σουηδοί όπως και πολλοί άλλοι επισκέπτες για το Παγκόσμιο Κύπελλο.

Η Γερμανία, καίτοι βρέθηκε πίσω στο σκορ, έκανε τη μεγάλη ανατροπή και επικράτησε 2-1 με καταπληκτικό γκολ του Τόνι Κρόος με εκπληκτικό σουτ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η τρομερή εκτέλεση του Γερμανού σταρ της Ρεάλ Μαδρίτης προκάλεσε φρενίτιδα ενθουσιασμού.

Δείτε και απολαύστε το καλύτερο γκολ του Μουντιάλ, μέχρι στιγμής, μέσα σε φοβερές λήψεις.